SAMSUNG SERVİSİ

Samsung Beyaz Eşya Servisi Hizmeti için 0552 495 08 08  numaralı telefon ile arıza kaydı oluşturabilirsiniz.  Aynı Gün Hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul bölgesinde beyazeşya marka elektronik cihazlarınıza Teknik Servis Hizmeti veren firmamız deneyimli teknisyenleriyle ürünlerinizin bakım onarım ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır.

Müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız her geçen yıl portföyünü genişleterek Televizyon ve ankastre gibi ürünlerinizde profesyonel hizmet vermektedir.

İstanbul’da kurulan firmamız çevre ilçelerdeki servis hizmetleriylede kalıcı firmalar arasında yerini almıştır.

İstanbul Servisi İstanbul servisi, İstanbul servismizde garanti kapsamındaki Televizyon ve klimalarınızın hasar görmüş parçaları temin edilerek değiştirilmektedir. Arıza durumlarında pratik elemanlarımız ve firma araçlarımızla en kısa zamanda adresinizdeyiz.

Samsung Bölge Servisi

İstanbul servis tüm marka Televizyon arıza ve onarımlarına daha hızlı, güvenli ve ekonomik olarak cevap verebilecek alt yapıya ve deneyime sahiptir.

SAMSUNG buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü ve ankastre ürünlerinizin isteğe göre yıllık bakımları yapılmaktadır. Nemden etkilenen elektronik cihazlarınızın sağlıklı ömür sürdürmesi için İstanbul Servisiİstanbul servisi, İstanbul servis olarak uygun ödeme koşullarıyla sizlerin hizmetinizdeyiz.

Samsung  Servis ağımız tüm Türkiyeyi kapsamaktadır. Teknik servis alanında yılların vermiş olfuğu tecrüve ve birim ile birlikte hizmet ve kalite anlaşıyımız hiç değişmemektedir. Müşteri memnuniyet ve samsung ürünlerinin kalitesine kaliteli ve güvenli yetkili servis hizmeti vermek bizim için en büyük hizmet anlayışımızdır. Samsung ürünlerinizin marka ve modeli fark etmeden güvenilir ve uygun fiyat, kaliteli yedek parça ile uzman teknik ekibimiz her türlü arıza ve problemi çözmektedir. Samsung yetkili servis hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime gezmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizi hemen her konuda bilgilendirecek ve ürün servis kapsamına alınarak en kısa sürede onarım ve bakım işlemleri yapılarak tarafınıza teslim edilir.

SAMSUNG SERVİSİ

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?