Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bugün her ev sahibinin ekonomisine yani bütçesine bağlı olarak temel ihtiyaç kapsamında temin ettiği beyaz eşyalar, hayatı kolaylaştıran ve gündelik hayata adapte olan eşyalar arasında yer almaktadır. Çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak, yemek pişirmek, temizlik gerçekleştirmek, hava koşullarını ayarlamak veya gıdaları muhafaza etmek gibi birçok farklı amaçla beyaz eşyaların kullanımı görülmektedir. Ancak gerek bütçeye uygun bir şekilde kullanımı sürdürmek, gerek arızaları ortadan kaldırmak için de beyaz eşya teknik servisi hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. 

Fhu Beyaz Eşya Teknik Servis firması olarak evlerinizde kullandığınız onlarca çeşit farklı beyaz eşyanın tamiri, bakımı, onarımı ve yedek parça değişimi için sizlere nitelikli bir hizmet sunuyoruz. Özel bir yapıya sahip olarak vermiş olduğumuz beyaz eşya teknik servis hizmetlerinde bilhassa buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi ön planda bulunan beyaz eşyalarda yüksek profesyonelliğe sahip olarak hizmet veriyoruz. Zira birçok farklı marka tarafından üretilmiş olan bu beyaz eşyalarda genellikle tesisat sıkıntıları, elektrikli parçalarda sıkıntılar veya fiziksel donanım sıkıntıları gibi noktalarla servis ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. 

Beyaz Eşya Teknik Servisi Nasıl Sunulmaktadır?

Bugün firmamız üzerinden alacağınız hizmetlerde evinizde bulunan beyaz eşyalarda karşılaşacağınız onlarca farklı sorun için çözüm sunulabilir. Örnek olarak çamaşır makineniz ilk günkü kadar temiz bir şekilde yıkama yapmıyor, su kaçırıyor veya deterjanı almıyor olabilir. Bulaşık makineniz gereken ısıyı oluşturmadığı için deterjan kalıntıları kalabilir, iyi bir durulama gerçekleştirmeyebilir ve hatta suyu yeteri kadar kullanmadığı için yıkamada sorun oluşabilir. Buzdolaplarında soğutma işlevinde sıkıntı yaşanmaya başlanabilir, kapak gerektiğince kapanmadığı için buzlanma gibi sıkıntılar görülebilir. 

Beyaz eşyalarda görülen bu gibi birçok farklı sorun genellikle elektrik bağlantısı, kullanıcı hataları, ürün hatası veya kullanmaya bağlı yıpranma gibi noktalar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Temel olarak bahsedilen bu üç beyaz eşya dışında yine klimalar, derin dondurucular, soğutucular, vantilatör, set üstü ocak, aspiratör veya mikrodalga gibi birçok farklı eşyada da benzer sorunlar görülebilir. İşte yaşadığımız tüm bu farklı sorunlarda çözüm elde edebilmek, beyaz eşyalarınızı tekrar ilk günkü gibi kullanabilmek ve kullanım ömrünü arttırmak gibi noktalarda firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Firmamız beyaz eşya teknik servisi olarak, bize ulaştığınız andan itibaren beyaz eşya için karşılaştığınız sorunlar konusunda bilgi alır. Buna bağlı olarak bahsettiğiniz beyaz eşya konusunda uzmanlığa sahip ekiplerimiz adresinize yönlendirilerek, beyaz eşyanın kontrolü gerçekleştirilir. Bu kontrole bağlı olarak gereken yedek parçalar veya onarılması gereken noktalar tespit edilir. Ardından yerinde gerçekleştirilebilecek servis hizmetleri için evinizde veya işyerinizde, servis noktasında gerçekleştirilecek işlemler için işletmemizde hizmet verilerek, müdahale gerçekleştirir. 

Beyaz Eşya Teknik Servisi Hangi Avantajları Sunar?

Genel anlamda bir beyaz eşya teknik servisi belirli avantajları ve garanti noktalarını sunmak zorundadır. Örnek olarak yüksek bir fiyat ile birlikte güvenilir bir şekilde satın almış olduğunuz önemli bir beyaz eşya belirli bir süre sonrasında beklenmedik bir sorun ortaya çıkarabilir. Bu konuda tekrardan yüksek bir ücret ödeyerek aynı beyaz eşyayı satın alamayacağınız için onarım yapılması ve tekrar kullanılabilir bir beyaz eşya elde edilmesi istenmektedir. İşte bu durumda özel servis hizmetlerimiz sayesinde elde ettiğiniz tamir, bakım, onarım, periyodik bakım, parça değişimi gibi hizmetler istediğiniz sonucu ortaya çıkarır. 

Anlatılan bu mantık çerçevesinde teknik servis hizmetleri alındığında istenilen ilk avantajlardan birisi garantili sonuç elde edilmesidir. Örnek olarak buzdolabının soğutma motorunda bir arıza bulunuyorsa, bu sorun giderildikten sonra ister parça değişimi ister parça onarımı yapılmış olsun belirli bir süre kullanım garantisi elde edilmelidir. Kullanım garantisinin elde edilmesi açısından da istenilecek diğer avantajlarından birisi elbette ki orijinal parça kullanımı olacaktır. Örneğin, “A” markasında bir bulaşık makinesi kullanıyorsanız, değişimi gerçekleştirilen rezistans veya pervanenin de “A” markasının orijinal ürünü olması avantaj sağlayacaktır. 

Belirlenen bu avantajların birçoğu gibi uygun fiyat garantisi sağlanması, hızlı, nitelikli bir servis verilmesi, güvenilir bir yapı sunulması, kolay ulaşılan bir yapı yer alması gibi birçok farklı özellik firmamız tarafından sunulmaktadır. FHU olarak beyaz eşya teknik servisi konusunda bulunduğumuz noktada ve çevremizde en çok güvenilen, uygun fiyatlar ile tercih edilen ve uzun ömürlü sonuç oluşturan işletmelerden biri olarak görülüyoruz. 

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?